o nas
Nasz zespół
//01
Kim jesteśmy Tytułem wprowadzenia
Ania, // szef wszystkich szefów,
fotograf

Jest głównym mózgiem tej całej bandy.
Oaza spokoju. Można powiedzieć, że „Mamusia Zespołowa”, nigdy nie krzyczy, ale rękę ma twardszą niż nie jeden typ z siłowni.
Skłonna do zrobienia każdej sesji - byle nie w poniedziałek. Zabranie jej jedzenia grozi śmiercią.
Do biura przyprowadza swojego pupila Rico, który biega między biurkami i wszystkich pilnuje.

Marcelina, // producent sesji

Kobieta konkret, nie ma czasu na zbędne dyskusje. Wszystko przed sesją musi być dopięte na ostatni guzik. Czujne oko zespołu, wychwyci nawet najmniejszą niedoskonałość doskonałych zdjęć. „I don't have problem” - to chyba jej życiowe motto. Nie należy do gaduł, jak już coś powie to wpisuje się to w historię najlepszych dowcipów, ever. Jak nikt potrafi wyliczyć ilość kalorii w każdym posiłku. Uwielbia dzieci. Na odległość.

Angelika, // Pani Kiero

Bossy, independent woman! Głównie organizuje. Ludzi, pracę, czas, budżet, co ubrać na siebie i co jeść. Kwestie organizacyjne każdej sesji ma w notatniku, gorzej jak go gdzieś zgubi. Chciałaby otworzyć oddział w Miami, trzyma ją tylko budżet. Zawsze pozytywna i uśmiechnięta, prócz poniedziałków.
Złota kobieta, dba o każdego. Lepiej nie wchodzić jej w drogę jak jest głodna. Siłownia to jej drugi dom, swój pierwszy dopiero buduje.

Konrad, // retuszer

Człowiek orkiestra, do tańca i do różańca. Zawsze chętnie służy pomocą, tak zwany 'Mistrz Photoshop’a’. Cichy i pokornego serca. Pochłonięty pracą z słuchawkami na uszach. To też taka firmowa złota rączka i specjalista do zadań specjalnych. Człowiek o dwóch twarzach - leń, ale pracuś. Jego łóżko z pewnością wytwarza nadprzyrodzone pole grawitacji. Po godzinach robi karierę w klubach jako DJ. Smakosz pizzy, ale wiecznie na diecie.

Basia, // keyworder

Świeżynka w zespole. Podobno specjalnie dla nas wróciła z Londynu! Specjalistka do spraw angielskiego, opisze każde zdjęcie, co, gdzie, kto i z kim.
Chodzący Google Translate w różowym płaszczyku. Uśmiechnięta od ucha do ucha. Uwaga na drogach! Basia dopiero poznaje się z samochodem.

Ariel, // retuszer

Freak w 100%, pod każdym względem. Koleś, który potrafi wprowadzić pozytywną energię nawet w najbardziej ponury dzień. W każde obrabiane zdjęcie wkłada całe swoje serce. Spokojna dusza, zawsze służy pomocą, nie pozwala kobietom nosić nic ciężkiego. Wielbiciel słodkości w ilości hurtowej, zapasy trzyma w swojej szafce na czarną godzinę i zawsze każdego pocieszy paczką delicji.
W planie ma zwiedzić cały świat na dwóch kółkach. Dumny tata i mąż.

Michael, // retuszer

Myśliciel i marzyciel, a także miłośnik rowerów i ekstremalnych wyczynów. Spóźnialski nr 1, statystyczny czas przyjścia do pracy 8.02. Zdjęcia obrabia wzorowo i w trybie expresowym, choć czasem zawiesza się, myśląc nad nowymi trasami rowerowymi. Chyba nikt nigdy nie słyszał, żeby podniósł na kogoś głos.
Ekscentryczny, mający swój własny wykreowany świat. Jego specyficzny sposób bycia wprowadza lekką nutę egzotyczności do zespołu, ale kto nie lubi egzotyki?

Rico, // strażnik Teksasu

Nic ani nikt nie przejdzie niezauważony przez jego czujne oczy i uszy. Przeszkadza wszystkim, ciągle i na każdym kroku, tfu – pomaga jak może. Zje wszystko i wszystkich, kto stanie na jego drodze. Swoją zapłatę otrzymuje w pojogurconych seromięsach.

Aneta, // MUA

Zmalowała już wiele, ale my to lubimy. Ludzi pięknych robi jeszcze bardziej piękniejszymi. Zdarza się i w drugą stronę, ale zawsze jest w tym jakiś cel. Pochłonięta przeprowadzką do nowego domu. Mama małej Zuzi.