dla modeli
Dołącz
do zespołu
//04
Zostań modelem Dołącz do naszego zespołu
K Kogo szukamy? Etap I
  • ludzi z pięknym, szczerym uśmiechem;
  • słodkich dzieci i niemowlaków;
  • całych rodzin: rodzice z dziećmi, dziadkowie;
  • prawdziwych par;
  • seniorów, pary i pojedynczo;
  • tancerzy, aktorów, sportowców, posiadaczy zwierząt.
Z Zarobki Etap II

Wynagrodzenie dla każdego modela/modelki jest zależne od doświadczenia oraz rodzaju sesji. Stawka ustalana jest z każdym indywidualnie.

Podpisywana jest umowa o dzieło, dlatego wcześniej potrzebujemy danych do umowy. Zwracamy także koszty dojazdów i ewentualnych noclegów jeśli jest taka potrzeba (szczególnie podczas dwudniowych sesji).

Standardowo sesja trwa około 8h, w zależności od tematu, nie zapewniamy cateringu.

U Umowa Etap III

Czym jest Model Release, podpisywany podczas każdej sesji?

Jest to forma umowy między fotografem a modelem, w której model wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku do zdjęć komercyjnych (stocki), używanych przez Klientów na całym świecie.

S Przed sesją Etap IV

Po ustaleniu szczegółów współpracy i umówieniu się na sesję, kontaktuje się z Tobą nasz producent sesji w celu umówienia planu zdjęć, dobraniu strojów oraz akcesoriów.

Prosimy o punktualne stawienie się na planie zdjęciowym, najlepiej bez makijażu, w świeżo umytych włosach, estetycznie przyciętych paznokciach.

aplikuj!

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie do nas aplikacji na adres: models@gpointstudio.pl
z krótką informacją o sobie, danymi do kontaktu oraz kilka zdjęć całej sylwetki i twarzy.
Nie zapomnij o zdjęciu z uśmiechem! 🙂

Referencje Poznaj opinie innych
Ela
// Gpoint Studio to fantastyczna firma fotograficzna.
Wspaniałe Panie fotografki, asystentki i cała ekipa -wspaniała rodzinna atmosfera na planie.Jestem b.bardzo zadowolona z udziału w sesjach fotograficznych na których miałam zaszczyt być.
Adam
// Z przyjemnością potwierdzam profesjonalizm firmy Gpoint Studio...
... realizującą komercyjne sesje zdjęciowe, które można zobaczyć w każdym miejscu na świecie. Zarówno pracownicy, jak i właścicielka firmy, wykazują się wysokimi kompetencjami, dbałością o terminy oraz szczegóły Jestem bardzo zadowolony z współpracy i efektu końcowego zdjęć, które były wcześniej szczegółowo omówione. Firma dba również o odpowiednie przygotowanie do każdej sesji oraz wynikających formalności. Bardzo się cieszę, że Gpoint Studio dostrzegł mnie tak naprawdę "z ulicy" i dał niepowtarzalną szansę oderwania od szarej rzeczywistości pracy w korporacji.
Sylwia
// Ja naprawdę mam o Was bardzo dobre zdanie :)
Dlatego tak chętnie polecam Was innym i z tego, co się orientuję paru moich znajomych już u Was było na sesjach :) Ściskam serdecznie i życzę dalszych sukcesów.
Wojtek
// Współpraca z Gpoint Studio od samego początku była na najwyższym poziomie.
Dziewczyny, z którymi współpracowałem przy pierwszym foto zleceniu zrobiły dużo pozytywnego ale opiewającego o profesjonalizm wrażenia. Po foto efektach zawsze uśmiech pojawia się na mojej twarzy. A z każdym kolejnym zleceniem i współpracą z Gpoint Studio jestem coraz bardziej zadowolony, bo praca z nimi to nie tylko "wykonanie zlecenia i do domu" a dużo ludzkich odruchów, rozmowy i śmiechu.
Marcin
// Profesjonalizm w każdym, najdrobniejszym szczególe, od chwili planowania sesji...
... do ostatniego momentu serdecznego pożegnania. Rzetelność, pracowitość, kreacja i ta, jakże bezcenna, przyjacielska atmosfera...doświadczam tego za każdym razem, niezwykle to sobie cenię i jestem wdzięczny, że spotkałem ten fantastyczny Zespół Ludzi z Pasją na swej drodze:):):) Dziewczyny to prawdziwe Mistrzynie!!!:) Wielkie ukłony dla całego Zespołu, życzenia dalszych sukcesów i wciąż tak twórczych działań:):):) Zawsze z Wami!
Karina
// Firmę Gpoint Studio przede wszystkim trzeba docenić za jakość usług...
... najwyższy poziom zaangażowania w każde zlecenie oraz czysty profesjonalizm! Współpraca przebiega w komfortowej i wręcz przyjacielskiej atmosferze, co ja osobiście bardzo sobie cenię. Wszystko dopracowane na ostatni guzik z dbałością o najmniejsze szczegóły. Polecam!
Kamila
// Miałam przyjemność współpracowac z Gpoint Studio kilkukrotnie...
... i zdecydowanie była to jedna z moich najlepszych sesji. Nie dość, że zdjęciami z niej z przyjemnością się chwalę wśród znajomych, to jeszcze atmosfera na sesji była tak fantastyczna, że chwilami musiałam sobie przypominać, że jestem w pracy! Bardzo polecam!
Marek Lichota Prezes Stowarzyszenia „Apetyt na Życie”
// Pragniemy serdecznie podziękować i jednocześnie docenić niezwykłe zaangażowanie i profesjonalizm jakim wykazało się Gpoint Studio podczas współpracy z naszą organizacją.
Na co dzień w Stowarzyszeniu „Apetyt na Życie” wspieramy, integrujemy, inspirujemy i edukujemy dzieci i osoby dorosłe, których rytm życia wyznaczają krople preparatów żywieniowych. Ogromny entuzjazm, kreatywność i nieszablonowe podejście ze strony Gpoint Studio umożliwiły nam przeprowadzenie wyjątkowych sesji zdjęciowych, obrazujących codzienne życie osób leczonych żywieniowo. Zgromadzony materiał wzmocnił wizerunek Stowarzyszenia i przekaz jaki kierujemy na zewnątrz organizacji. Dzięki temu możemy jeszcze skuteczniej docierać do beneficjentów naszej pomocy jak również trafiać do wyobraźni potencjalnych Darczyńców wspierających projekty Stowarzyszenia. Gorąco rekomendujemy współpracę z Gpoint Studio, gdyż każde zrealizowane wspólnie przedsięwzięcie jedynie wzmaga nasz „apetyt na dalszą współpracę”